Dell | Serwis Laptopów Koziegłowy

DELL - to amerykański producent laptopów i komputerów PC. To firma, która znana jest z szerokiego wachlarza modeli laptopów adresowanych do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Wiele firm informatycznych korzysta właśnie z laptopów ze stajni Della. 


Ciekawostką jest to, iż laptopy Della są lubiane i cenione przez serwisantów. Przemyślane i solidne konstrukcje tych maszyn znacznie ułatwiają serwis i naprawę.

Niedawno mieliśmy przyjemność serwisować jeden z najwyższych modeli tej marki: Dell XPS L702X. Mimo faktu, iż właściciel dbał o swój sprzęt, wymagał jednak odświeżenia poprzez kompleksowe czyszczenie (załączamy fotorelację z wykonanej usługi).

Wykonaliśmy:
  • usunięcie kurzu z płyty głównej oraz elementów obudowy (kadłub, palmrest)
  • czyszczenie łopatek wentylatora,
  • udrożnienie radiatora,
  • wymiana pasty termo-przewodzącej z użyciem: Arctic Cooling MX-2 (najlepsza na rynku), 
  • testy diagnostyczne i wydajnościowe.

W czasie testów podczas maksymalnego obciążenia procesora po kilku minutach wytężonej pracy laptop uzyskał stosunkowo niskie temperatury (znacznie poniżej maksymalnej wartości określonej przez producenta). W efekcie sprzęt zaczął pracować znacznie ciszej i bardziej komfortowo.

Było nam bardzo miło przeczytać pozytywną opinię właściciela serwisowanego przez nas sprzętu: "polecam usługi, dell chodzi jak marzenie ;)" (LAPTOTECH - OPINIE)
serwis komputerowy Czerwonak
serwis komputerowy Czerwonak
serwis komputerowy Czerwonak
serwis komputerowy Czerwonak
serwis komputerowy Czerwonak
serwis komputerowy Czerwonak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz